Wspólne przejazdy po Bielsku

Dodano: 18.03.2014, 15:30

Życie nocne w Bielsku to zwykle połączenie podróżowania i odwiedzanie ciekawych miejsc, takich jak kluby, puby, bary, kina i dyskoteki. Podróżowanie to zwykle przejazd własnym samochodem, komunikacją miejską lub taksówką. Ale czasem podróżowanie kojarzy się z tzw. "na buta" wyjściem i powrotem. Istnieje więc alternatywa dla tych rozwiązań. Są to wspólne przejazdy. Jednym z takich rozwiązań jest wspólny przejazd Nocny Bus za 5 zł po Bielsku-Białej, którego zasadniczą cechą jest to, że zbiera się więcej osób wychodzących z imprezy lub Nocny Bus zbiera chętnych do przejazdu po trasie. Jest oczywiście wiele przypadków, że busikiem jedzie tylko jedna osoba, ale wynika to z tego, że w tym momencie, nie ma na trasie żadnych innych chętnych. Celem przedsięwzięcia jest spopularyzowanie wspólnych przejazdów jako formy zmniejszenia kosztów przejazdu dla kierowcy i jego potencjalnych pasażerów. Jest to jednocześnie promocja cieszącego się coraz większą popularnością carpoolingu, czyli formy podróżowania polegającego na udostępnianiu miejsca we własnym samochodzie lub na korzystaniu z wolnych miejsc w czyimś aucie.
Jeśli jeździcie dużo, i chcielibyście udostępniać swoje miejsca w samochodzie na trasach krajowych i międzynarodowych zapraszamy do rejestracji w naszym systemie informatycznym http://www.taniprzejazd.pl Tutaj możecie być kierowcami - czyli osobami udostępniającymi swój pojazd na danej trasie oraz pasażerami, którzy chcą skorzystać z przejazdu. Jest to pierwszy serwis, w którym wymagana jest rezerwacja i potwierdzenie przejazdu, dzięki takiej formie, zarówno kierowca i pasażer ma gwarancję przejazdu lub otrzymania stosownego odszkodowania w przypadku nie wywiązania się którejkolwiek strony.

Komentarze

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze swojego komentarza, bądź pierwszą osobą i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
Strona kojarzona z: nocny bus, Nocny Bus, nocny busik, wspólne przejazdy Bielsko, tanie taxi Bielsko, fun, od klubu do klubu, bus za 5 zł, bus za 5, bus za piątkę, bus za 5 zł bielsko, nocne przejazdy, transport Bielsko, auto Bielsko,zamów taxi, taxi online, najtańsze taxi, radio taxi, karta stałego klienta