Wersja testowa Nocnego Busa

Dodano: 18.03.2014, 15:29

Wersja testowa trwa.... Nocny Bus w Bielsku-Białej za 5 zł. To jest naprawdę ciekawa forma podróżowania po naszym mieście. Zapraszamy do skorzystania.
Już teraz promujemy kartę klubową w cenie 30 zł, 7 przejazdów za cenę 6 przejazdów.
Do końca listopada karta klubowa lojalnościowa była bezpłatna i dodatkowo premiowana jednym przejazdem gratis (1 JOKER). Po tym terminie koszt karty jednorazowo będzie wynosił 30 zł. Nie będziemy przyjmowali zamówień od osób trzecich, tylko od klubowiczów i osób poleconych przez klubowiczów. Dlaczego? Ponieważ są tacy złośliwi, którzy zamawiają u nas usługi i nie stawiają się na miejscu ustalonym lub okazuje się, że to po prostu blef. Więc mamy na to już rozwiązanie: karta klubowa, która będzie uprawniała do wielu zniżek, promocji jak i również będzie stanowiła możliwość kredytowania i bezgotówkowej płatności. Do rozliczeń wystarczy Ci telefon. Już wkrótce nie będziecie musieli nosić ze sobą kasy, idąc do restauracji, dyskoteki lub baru. Wystarczy Wam telefon, karta klubowa i będziecie mogli korzystać z wielu usług. Jesteś klubowiczem? Od 6 grudnia podróżujemy przede wszystkim z klubowiczami i osobami poleconymi przez klubowiczów. Uwaga: karta klubowa nie zobowiązuje do żadnych obowiązków. Karta klubowa jest powiązana jedynie z numerem telefonu zamawiającego i weryfikowanego po pierwszym przejeździe.

Komentarze

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze swojego komentarza, bądź pierwszą osobą i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
Strona kojarzona z: nocny bus, Nocny Bus, nocny busik, wspólne przejazdy Bielsko, tanie taxi Bielsko, fun, od klubu do klubu, bus za 5 zł, bus za 5, bus za piątkę, bus za 5 zł bielsko, nocne przejazdy, transport Bielsko, auto Bielsko,zamów taxi, taxi online, najtańsze taxi, radio taxi, karta stałego klienta