FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Dodano: 07.02.2014, 08:39

Czy Nocnym Busem może podróżować tylko jedna osoba?
Tak, Nocnego Busa może zamówić jedna osoba od drzwi do drzwi. Jeśli w tym czasie, zgłosi zapotrzebowanie inna osoba, wówczas Nocny Bus weźmie dodatkowe osoby.


Ile maksymalnie może pomieścić osób Nocny Bus?
Nocny Bus może wziąć maksymalnie 8 osób, ale jeśli masz imprezę na więcej osób, pamiętaj, że możesz zamówić większy pojazd, czyli autokar.


Jak należy zamawiać Nocny Bus?
Najlepiej zamówienie jest złożyć SMS na numer 728 852 599 lub telefonicznie na numer: 509 870 000 lub 660 004 937


Jak rezerwować Nocnego Busa SMS?
Wyślij SMS na 728 852 599 jak poniżej przykładowy:
Prezydent,Bystrzanska,3,23:00
gdzie 3 - określa ilość osób, 23:00 - godzina podstawienia


Co daje mi posiadanie karty lojalnościowej?
Nocny Bus przyjmuje od wszystkich zamówienia tylko w centrum Bielska. Nie przyjmujemy z zasady zamówień spoza centrum dla tych, którzy nie posiadają karty lojalnościowej. Więc karta lojalnościowa jest potrzebna, jeśli Chcecie zamawiać kursy np. z Mesznej, Bystrej, Wilkowic, Wapienicy, Hałcnowa, pętli „szóstki”, Starego Bielska itp. Ponadto karta umożliwia – podróżowanie na kreskę, czyli zapłać później, a w przypadku stałej współpracy karta lojalnościowa umożliwia rozliczenie miesięczne. Uczestnik programu lojalnościowego uczestniczy w wielu promocjach, zniżkach i wyjazdach klubowych w pierwszej kolejności i za cenę dużo niższą niż Gość.

Komentarze

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze swojego komentarza, bądź pierwszą osobą i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
Strona kojarzona z: nocny bus, Nocny Bus, nocny busik, wspólne przejazdy Bielsko, tanie taxi Bielsko, fun, od klubu do klubu, bus za 5 zł, bus za 5, bus za piątkę, bus za 5 zł bielsko, nocne przejazdy, transport Bielsko, auto Bielsko,zamów taxi, taxi online, najtańsze taxi, radio taxi, karta stałego klienta